autorské cínované šperky


Jóga venku

 

Srdečně vás zvu na společné nedělní cvičení jógy pod širým nebem. Pro naše lekce jsem vybírala louky v okolí Ivančic, v místech, kde je pokud možno nízká frekvence turistů, úplné soukromí však vzhledem k charakteru prostředí nemohu zaručit, proto doufám, že vás případný kolemjdoucí zvědavec nevyvede z míry.

Lekce jsou sestaveny tak, že na začátku a na konci je zařazena krátká procházka přírodou, přičemž se nám rozproudí energie v těle. Hlavní částí lekce je samozřejmě jóga na travnatém porostu. Pro tento účel si s sebou vezměte karimatku, otužilejší to však v pohodě zvládnou i bez ní. Já cvičím stojaté ásany  na trávě a na sed a leh se přesouvám na podložku, je to na vás. Jóga trvá 60 minut. Akce se konají jen v případě hezkého počasí a při dostatečném počtu zájemců (min. 8 osob), proto se, prosím, přihlašujte.

S sebou: karimatku, dostatečné pohodlné oblečení, vodu, pohodu

 

Termíny: 11. a 13.6.2016 v 18:30 hodin - Divadlo na Réně

 

  •  Louka za kopcem Kumán – býv. Střelnice. Sraz u dětského hřiště na začátku ulice Petra Bezruče v 16:00 hod. Chůze cca 500 m.  
 
  •  Biskoupský kopec 

Sraz v obci Biskoupky na náměstíčku před Čarodějným dvorem. 

Doprava do Biskoupek je možná  busem č. 423. Odjezdy: Ivančice nám.: 15:40 hod., Ivančice Oslavanská 15:41 hod., Oslavany aut.  st. 15:47 hod., Nová Ves škola 15:53 hod. Zpáteční spojení: Biskoupky 18:02 h.

Na úvod nás čeká výstup na kopec – mírné táhlé stoupání, cca 1,2 km, dále jóga a návrat tak, abyste stihli autobus zpět v 18:02 hodin. Příjezd do Ivančic na náměstí v 18:20 hodin.

  •  Přírodní divadlo na Réně 

 

Cena 1 lekce: 40,-Kč

 

Rezervace:

e-mail: lhb@email.cz, SMS: 724712435